photo effects fotomontaggi Foto effekte Foto montajes Effets de photo Фотоэффекты онлайн 写真効果 تأثيرات الصور
pato.pl
Czym jest serwis www.pato.pl ?
Serwis www.pato.pl to internetowe narzędzie za pomocą którego możliwe jest modyfikowanie zdjęć przesyłanych przez użytkowników oraz nakładanie na nie odpowiednich efektów i przekształceń graficznych.
Kim jest ta urocza blondynka z miniaturek zdjęć na stronie głównej ?
Profil Pauliny oraz więcej informacji znajdziecie klikając tutaj.
Czy do korzystania z serwisu konieczne jest pobranie lub instalacja jakiegoś programu na dysk?
Nie, program działa wyłącznie z poziomu przeglądarki www.
Czy korzystanie z serwisu jest darmowe ?
Korzystanie z efektów dostępnych na stronie www.pato.pl jest bezpłatne. Korzystanie z efektów dostepnych na stronie www.pato.pl /przerob-swoje-zdjecie jest płatne.
Czy są jakieś wymagania odnośnie rozmiaru lub wielkości mojego zdjęcia ?
Serwis www.pato.pl umożliwia korzystanie ze zdjęć o rozmiarach mniejszych niż 3mb, zdjęcie powinno być zapisane w formacie JPG, JPEG lub PNG.
Jak długo przechowywane są moje zdjęcia w serwisie www.pato.pl ?
Wszystkie zdjęcia przechowywane są na naszym serwerze przez 72 godziny - po tym czasie zostają bezpowrotnie usunięte.
Czy moje zdjęcie jest gdzieś publikowane ?
Zdjęcia przesłane przez użytkowników serwisu www.pato.pl na serwer dostępne są wyłącznie w zakładce „link do zdjęcia” widocznej bezpośrednio po wgraniu pliku na serwer. Zdjęcia jak i linki do nich nie są nigdzie więcej udostępniane ani publikowane przez właścicieli serwisu www.pato.pl
Czy mogę udostępnić zdjęcie stworzone w serwisie www.pato.pl na innych stronach www, blogach lub portalach ?
Oczywiście, należy kliknąć w przycisk „zapisz fotke na dysk” aby zapisać zdjęcie na dysku twardym a następnie wgrać je na swój profil, blog lub stronę www. W przypadku użycia komercyjnego prosimy o kontakt bezpośrednio z właścicielami serwisu poprzez .
Jakich zdjęć nie mogę używać w serwisie ?
Niedopuszczalne jest zamieszczanie w serwisie www.pato.pl treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, propagującej przemoc, treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwych, naruszających zasady Netykiety, treści pornograficznych oraz przekazów reklamowych
Czy serwis jest anonimowy ?
Przy publikacji zdjęcia przez użytkownika, serwis może przechowywać adres IP, z którego nastąpiło połączenie z serwerem serwisu. Serwis www.pato.pl nie przekazuje, nie sprzedaje i nie użycza zgromadzonych danych użytkowników innym osobom lub instytucjom, chyba że dzieje się to za wyraźną zgodą lub na życzenie użytkownika, którego dane dotyczą lub też na żądanie uprawnionych organów państwa na potrzeby prowadzonych przez nie postępowań.
Jak się z wami kontaktować ?
Adres email dostępny jest .