photo effects fotomontaggi Foto effekte Foto montajes Effets de photo Фотоэффекты онлайн 写真効果 تأثيرات الصور
pato.pl
Jak przerobić zdjęcie na komiks, kreskówkę lub bajkę ?

Dowiedz się jak w kilka minut dokonać przeróbki zdjęcia w kreskówkę, jak sprawić żeby zdjęcie wyglądało jak z bajki.

Aby dokonać przekształcenia zdjęcia na bajkowe, należy jedynie wypełnić nasz formularz i krok po kroku przejść jego wszystkie etapy. Wystarczy wysłać do nas swoje zdjęcie które będzie zamienione na komiksową fotkę. Jak tego dokonać:
  • Wybierz fotkę z dysku przerabianą do kreskówki,
  • Poczekaj moment aż zdjęcie wgra się na nasz serwer,
  • Wprowadź swój adres pocztowy – tj. email. Na który prześlemy ci przerobioną fotkę w bajkę,
  • Zaznacz osobę na zdjęciu, której buzia będzie przerobiona na bajkową postać,
  • Dokonaj płatności,
  • Czekaj na email od nas w którym prześlemy ci gotową fotkę z kreskóweczki.
Wg encyklopedii kreskówka z angielskiego Cartoon – czyli animowana fotka, film, lub obraz to rodzaj interpretacji rzeczywistości bądź animacji tworzonego techniką po klatkową, dlatego też nazywany jest też bardzo często filmem rysunkowym lub kreskówką.

Nasz serwis tworzy niewątpliwie wyłącznie fotomontaż, w taki sposób, że zdjęcie użytkownika czyli twoja fotka zostaje zamieniona na praktycznie idealny obraz odwzorowany z bajki. W efekcie końcowym dostajesz gotową fotkę kreskówki do wstawienia na takie portale jak nasza klasa, fotka, czy Facebook.

Zdjęcie jest przekształcone na rysunkowy obrazek, z zachowaniem charakterystycznych bajkowych krawędzi, rys i konturów, serwisy zagraniczne tego typu oferują podobną usługę nazywane są za granicą bardzo często Cartoon me lub cartoonize me.

Aby przerabiana fotografia była jak najabrdziej wiarygodnie i najładniej wykonana to powinna ona być zrobiona w największej z możliwych rozdzielczości. Im większe zdjęcie dostarczycie do naszego studia tym lepszą przeróbke otrzymacie. Dostarczenie fotki przedstawiającej sylwetkę twarzy znacznie ułatwia nam pracę i przyspiesza termin realizacji naszej usługi.

Materiał wykonany przez nas nadaje się wręcz idealnie do druku np. na kubek lub koszulkę. To świetny pomysł dla użytkowników którym brakuje pomysłów na prezent. Czasem naprawdę warto zainwestować w tego jednego smsa żeby w zamian otrzymać gotowy i bardzo ciekawy produkt.

Uwaga to dość ważne, jednorazowo wykonujemy wyłącznie przeróbkę jednej osoby na zdjęciu, aby zamówić usługę dla więcej niż tylko jednej osoby należy dokonać podwójnej płatności. W przypadku gdy na fotce znajdować się będzie więcej niż jedna osoba nasz grafik dokona wyboru i wybierze jedną osobe której dokona przeróbki na bajkową.
Tagi: komiks, bajka,
Przerabianie fotek na kreskówkę, bajkę, komiks
Inne popularne efekty: